Suutari sukuseuran ry:n hallituksen jäsenet ja toimihenkilöt kaudella v 2015 - 2018
 


Jukka Suutari

Puheenjohtaja / Hall. jäsen

p. 040 -  584 1710

jukka.suutari@sunit.fi


Jorma Heikkinen

Varapuheenjohtaja / Hall. jäsen

p. 0400 - 383 142

jorma42heikkinen@gmail.com

 
 

Lassi Suutari

Sihteeri / Hall. jäsen

 p. 0400 - 122 570
 
lassi.suutari@gmail.com   
  

Taru Suutari

Taloudenhoitaja / Hall. jäsen

 p. 050 - 582 1877
 
taru.suutari@elenia.fi

Reijo Suutari

Hallituksen jäsen

p. 040 - 548 9895

reijo.suutari@omanetti.fi

Markku Suutari

Hallituksen jäsen

p. 040 - 524 3005

Kesa58@suomi24.fi

 
  
 
Terttu Komulainen
 
Hallituksen jäsen
 
p. 050 - 566 0859
 
terttu.komulainen@elisanet.fi 

Seppo Sammelvuo

Toiminnantarkastaja
 
p. 040 - 511 1524

 sepposammelvuo@gmail.com 

  
 
Mauno Saario 
 
Toiminnantarkastaja

p. 040 - 500 3747
 
mauno.saario@gmail.com
 

                                    
 
                                   Hannu Suutari

        Jäsenrekisterin hoitaja / kotisivujen ylläpitäjä

                            p. 040 - 563 9383

                        hannu.suutari@sunit.fi
                
 
SUUTARI
SUKUSEURA RY
  

SUUTARI

SUUTARINEN

 

 
 
 
Suutari Sukukirja
Tiedustelut:
Jukka Suutari
p. 040-5841710
 
 
 
 
Sivujen ylläpitäjä: Hannu Suutari, p. 040-563 9383, hannu.suutari@sunit.fi